SK

Add new comment

mmiminoo
"absolútne zlý" znamená: "máme to za polovicu" Vývoj SW bol minimálny android je už pekne dlho takže len pár malých zmien a SE je hotový. A co sa týka HW vychádzajú všetko zo známych súčiastok, len spravili layout DPS a prepojenia funkčných častí, čo skôr stojí poriadne viac času ako €. Simulácie ežali isto na SW býze aby nemuseli montovať miliony nepodarkov. Uvidíme čo z toho
TOPlist