SK

Add new comment

Lukáš Lancz

Mozem Vas uistit ze nam nikto nic nezaplatil:) a za ziadne recenzie nam nikto neplati (a je jedno, ci to je chladic, skrinka, auto alebo hocico ine). Ze sa mne hra mega paci a Vam nie, s tym nic nenarobime:)

TOPlist